2015 m. liepos 14 d.

BLOGERIŲ SAVIREKLAMOS SAVAITĖ: PAVĖLUOTAPastaruoju metu esu gerokai paskendusi visokio plauko, deja su statybom nesusijusiuose rūpesčiuose, ką jau kalbėti apie rašymą, bet štai netikėtai stebuklingai gavau progą ilgėliau pasedėti prie išsiilgto monitoriaus ekrano. Ir čia, viename iš skaitomų blogų, sužinojau apie praeitą savaitę blogosferoje vykusią akciją atrakciją - blogerių savireklamos savaitę, kai tinklaraščius rašantys buvo kviečiami pasidalinti, ką patys skaito ir kodėl. Kadangi save laikau irgi šiokia tokia blogere, nors ir visiškai embriono dydžio ir, kadangi laikausi nuostatos "geriau vėliau, negu niekada", pasidalinsiu ir aš savo skaitomais ir mėgiamais blogais, ne tik apie statybas.

Bet, žinoma, pradėsiu nuo jų, nes juk sprendimas klimpti į nuosavo namo statybas ir buvo šio tinklaraščio atsiradimo priežąstis. Iš tikrųjų, kai tik turiu galimybę, peržiūriu visus statybų blogus iš estatytojai.lt. Moteriškai prijaučiu Statau sodybą autorei ir labai palaikau statybų blogų naujagimius, tokius kaip Namas kitaip ar Arturo ir Egles namas. Smagu stebėti naujas statybas, o seniai, bet gana intensyviai rašantys (PUSpasyvis namas, A&A namukas) žavi savo kantrybe ir nuoseklumu. Nes rašymas tikrai to reikalauja ir gal dėl to daug ststybų blogų baigiasi statyboms dar net neįpusėjus.

Nenuostabu, kad dar aš skaitau apie vaikus ir tėvystę. Geriausias man šioje srityje - Dirbu Mama. Spėlioju, kaip autorei pavyksta būti tokiai produktyviai: ir vaikus auginti, ir tinklaraštį rašyti, ir Facebook'e reikštis: dalintis ne tik asmenine patirtimi, bet ir įdomia bei naudinga informacija iš interneto platybių. Man tikrai reikėtų išmokti laiko planavimo, nes dažniausiai save pagaunu plūduriuojančią švelniame kasdienybės chaosėlyje be aiškių krantų ar net jų konturų. Panašaus pobūdžio yra ir Atviras langas: nuo vaiko auklėjimo ir psichologijos iki rankdarbėlių ir žaidimų. Dar visai neseniai atradau blogą Ū ilgoji. Gražus, paprastas, neauklėjantis ir neįkyrus. Lengviems pasiskaitymams.

Kai susivokiu, kad šeimos meniu kartojasi, kaip užsikirtusi plokštelė, pirmiausia, žinoma, kreipiuosi pagalbos į Beatą. Bet kai užeina virtuvinis įkvėpimas, einu dairytis po Vaikai ir vanilė, arba į Oditėlės blogą. Pasidairau ir daugybėje kitų, bet dažniausiai ieškodama konkretaus recepto, tam labai pasitarnauja Skonių blogas. O maisto gaminimo tinklaraščiuose man labiausiai patinka nuotraukos. Mano nuomone, maisto blogai čia tikrai pasiekę (aukštą) lygį, ypač turint omenyje, kad didžioji dauguma nuotraukų būna darytos pačių blogerių.

Gaila, kad naktimis norisi miego, nes lietuviškoje blogosferoje tikrai yra įdomių dalykų paskaitinėti. O beje, kolegos statybininkai blogerių savireklamos savaitę taip pat praleido, kaip ir aš? Nieko nuostabaus, juk vasara - pats darbymetis statybų aikštelėse. Pasidalinkit ką skaitot ir jūs!

Paveikslėlis iš http://blog.muipr.com/3 komentarai:

 1. Blog'ai yra labai šaunus reikalas. Aišku, kaip ir visur, iš pradžių reikia atsirinkti. estatytojus ir sukūriau iš pradžių sau pačiam, kad galėčiau stebėti visus mane dominančius statybinius blog'us. Po to supratau, kad nėra jokios priežasties, dėl ko negalėčiau tuo pasidalinti ir su kitais. Tai vat jei reiktų išvardinti kuriuos blog'us seku, tai būtų visi lietuviški statybiniai. Tačiau šiaip su blog'ais susiduriu tikrai dažnai, ieškodamas informacijos, kurios man reikia.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Be paprasto naršymo, dažniausiai prieš pradedant konkretų darbų etapą peržiūriu Raituzo, Niuniausko, Statau sodybą blogus. Kasdien užsuku į estatytojai.lt - didelis ačiū Gediminui, sutaupiusiam marias laiko - anksčiau prenumeruodavau RSS, o jeigu jų nebūdavo - tekdavo rankiniu būdu tikrinti naujus įrašus.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Blogus seku per savo blogger paskyra - "Blogger - Reading List"
  Placiau https://www.youtube.com/watch?v=ry_XNUcL_L8

  AtsakytiPanaikinti