2016 m. rugpjūčio 1 d.

STATYBŲ APŽVALGA (+ patarkite dėl langų!)Kū-kū! Heh, jau nesitikėjote iš manęs išgirsti gyvo garso? Ne, ne, nelaidokite taip greitai mano blogo! Nors iš tiesų, laikas ne eina, o lekia ir kai dirbi laisvalaikiu, laisvalaikio laisvalaikiui, deja,  nebelieka. Vasara jau ritasi į pabaigą ir aš su malonumu privalau atsigriebti už visus tuos nerašytus mėnesius!Kad labiau įsivaizduotumėte, kaip pasikeitė situacija nuo paskutinio įrašo apie pirmo aukšto karkaso montavimą, trumpai pristatysiu, kokie darbai buvo atlikti:

 • sumontuotas antro aukšto karkasas ir stogas;

 • fibrocementinėmis lentomis apkaltas sandėliukas, įstatytos rakinamos durys;

 • skarda uždengtas mašinos pastogės stogelis;

 • skarda uždengtas namo stogas;

 • sudėti stoglangiai;

 • sumūrytas kaminas;  
 


Taip pat jau išgręžtas vandens gręžinys, kurį dalinsimės su kaimynais, iš viso bus 5 naudotojai. Tolimesni darbai - pertvaros ir sienos!


Šiuo metu degantis ir labai svarbus klausimas - langai! Nors ir buvo svarstymų, likome prie savo išankstinio palankumo plastikiniams langams. Kadangi langų pas mus nedaug, nusprendėme šiltiems ir sandariems langams netaupyti. Gauti Veka Alphaline 90 MD Plus ir Veka Softline 82 MD pasiūlymai mus tenkino, tik dabar liko pasirinkti - kurie? Perskaičiau visus kitų statytojų blogų įrašus apie langus ir rodos Alphaline 90 vertinami geriausiai, tačiau Softline 82 profilis - naujesnis, o ir pasirinktos firmos konsultantės teigimu Softline 82 sistema "pati iš savęs yra stabilesnė, pigesnė bei šilumos perdavimo koeficientas nežymiai skiriasi nuo Alphaline 90 sistemos. Pats profilis labiau vykęs, nei Alphaline 90 sistemos". Langus turime užsakyti jau netrukus, tad būčiau dėkinga, jeigu kas nors pasidalintų savo mintimis ir žiniomis apie šiuos du profilius!10 komentarų:

 1. Kaip smagu, kai taip darbai juda, puiku, kad nereikės laidoti :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Išsamus aprašymas :), smagu kad kažkas kažkur vyksta :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikrai Veka Softline 85? Rodos nėra tokio. Gal 82?
  Konsultantų šiaip neverta klausyti, apie reikalą jie dažniausiai neišmano :(

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip, jūs teisus. Ačiū už pastabą, jau pataisiau klaidą :)

   Panaikinti
 4. Pala pala, o kur vainikas ;) ?

  Turim Alphaline viskas puiku, tik reguliuoti jau gal du kart, vasarą kai kurie pradeda kvailioti, dabar rinkčiausi softline, pigesnis variantas, savybės labai jau panašios.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Haha, vainiko pas mus nebuvo. Kaip išsireiškė mūsų darbų vadovas, vainikas reikalingas statybininkams, kad būtų proga išlenkt, o kadangi jis nelenkia, tai ir vainikų nepropoguoja :) o mes be to ir neprietaringi, taigi nematėm čia didelės bėdos :)

   Panaikinti
 5. Sofline 82 su 3 tarpinem, naujesni profilis tipo isprestos problemos kilusios su alphine modeliu. Kie cia tiesos nzn. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Aš užsisakiau medinius langus, bet diskusijose apie plastikinius dar dažnai mini Koemmerling 88 profilį, kaip gerą kainos kokybės santykį.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nėra jis nei pigus, nei geras: Uf tik 1.0 .
   Kaip Veka Softline 82 MD
   Veka Alphaline 90 MD Plus šiltesnis, bet kaina nelabai. Tuo labjau su tom putų šiltinimu gamintojai smarkiai gudrauja - kartais deda kartais ne ...

   Panaikinti
 7. Su trenksmu pradėjot blogą, gaila, kad nebetęsiat. Gal jau įsikūrėt?

  AtsakytiPanaikinti