APIE MANE
Mano vardas - Julija ir iki šiol savo gyvenime su statybomis neturėjau nieko bandra. Kodėl turiu dabar - rašiau pačiame pirmame tinklaraščio įraše. Statybos jau vyksta ir blogas tapo šio proceso dalimi. Jis mane įtraukė ir privertė vėl atrasti rašymą. Taigi jau dabar tai - daugiau nei statybų blogas. Su jumis dalinuosi savo gyvenimu, idėjomis bei mintimis, pasakojimais apie sutiktus žmones ir patirtus įvykius.

Esu nerimastingas žmogus. Dažniau kažką pradedu, nei baigiu. Tai truputį gazdina, ypač statybų kontekste, tačiau statysiu ne viena: šeima yra mano stipriausias užnugaris. Esu žmona savo vyrui Augustui ir mama dviems savo sūnums - Simonui ir Laurynui. 
Rašymas man nėra nauja. Esu filologė (prancūzistė), baigiau ir literatūrologijos studijas. Daugiausia yra tekę rašyti profesinius, mokslinius tekstus, o tinklaraščio rašymas man suteikia saviraiškos laisvės džiaugsmą.
Šis tinklaraštis yra mano laisvalaikio užsiėmimas. Čia reiškiu savo asmeninę nuomonę, pati sprendžiu apie ką ir kaip rašyti. Piniginio pelno man tai neneša, užsakomųjų straipsnių nerašau. Jeigu atsitiks kitaip, skaitytojus informuosiu.

Asmeniškai susisiekti galite rašydami el. paštu julija.jakimaviciene@gmail.com